Biz – Yazılımsan

Biz Kimiz?

JETİLAN BİLGİ TEKNOLOJİLERİ PAZARLAMA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu ve çeşitli sektörlere hitap edebilecek profesyonel bir ekip tarafından kurulmuştur. Hayal gücü, bilgi ve etkin iletişim gücünün hakim olduğu Yazılımsan müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi öngörmektedir.

E-Ticaret sektörüne her anlamda hitap eden çeşitli hizmetler sunan Yazılımsan stratejik ve yaratıcı çözümleri hayata geçirmektedir. Teknolojiyi firmaların yararına çeviriyor ve müşteri potansiyellerine erişimi kolaylaştırıyor.

Profesyonel hamlelerde bulunması markalar için büyük önem taşımaktadır. En iyisi olana kadar sıkılmadan yorulmadan devam etmek prensipleri arasında önceliğe sahiptir. En iyi personel kadrosu ve son sistem teknoloji ağı ile hizmet vermeye devam ediyor. Fikirlerinizi Özgür Bırakın!

Misyonumuz

Web dünyamızdaki yenilikleri farklı firmalarla tanıştırmaya ve firmalarımıza renk katmaya devam ediyoruz. Dijital dünyanın bizlere sunduğu güzelliklerle kalitemizi koruyarak sizleri sağlam stratejilerle geliştiriyoruz.

Vizyonumuz

Güçlü bir ruha sahip olan ekibimizle faaliyet gösterdiğimiz her alanda Türkiye’nin bir çok ili ile çalışan ajansımız daha önceki tecrübeleri doğrultusunda yurtiçi ve yurtdışı çalışmalar yapmayı hedeflemektedir. En iyisine ulaşana kadar hız kesmeden devam edeceğiz.